Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile dolukafa.com üzerinden kullanıcıların dolukafa.com da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması organize edilmektedir..

Kişisel Bilgi Tanımı

Kullanıcıların kişisel bilgileri, tanımlaması, üyelik işlemlerinde ya da yorum yapmak için kullandıkları adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi,  gibi ziyaretçiyi doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik tüm bilgiler olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı

Dolukafa.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak.

Kişisel Bilgilerin Güvenliği

Dolukafa.com, kişisel bilgilerin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Ancak, dolukafa.com tarafından gerekli bilgi emniyetinin sağlanmasına rağmen internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, dolukafa.com’un bu sebeple herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kişisel Bilgilerin Güncellenmesi

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine erişimi ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, dolukafa.com dışında sadece kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler dolukafa.com tarafından da değiştirilebilecek ya da silinebilecektir.

Kişisel Bilgilerin Paylaşımı

Dolukafa.com, kişisel bilgileri ölçme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile benzeri iletişim aktiviteleri nedeniyle 3. şahıslarla paylaşmayacaktır. Dolukafa.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi nedeniyle dolukafa.com tarafından analiz amaçlı kullanılabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcı İstatistik Bilgileri

Dolukafa.com, internet sayfasına giren kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, çeşitli yöntemler kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu yöntemleri engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Dolukafa.com internet sitesini ziyaret eden her ziyaretçi, dolukafa.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

İçeriği ne kadar beğendin?

Facebook

dolukafa

Instagram

dolukafa

WhatsApp

+90 531 850 2317